HAKKIMIZDA

Ebru Tekstil 2002 yılında kurulmuş olup, üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; erkek tekstil ürünleri ve bayan tekstil ürünlerine yönelik modelleri üretmektedir.

Hizmetlerimiz erkek t-shirt, erkek triko, erkek eşofman, erkek gömlek, erkek mont-kaban, bayan t-shirt, bayan triko, bayan eşofman, bayan gömlek, bayan mont-kaban gibi üst kategorileri kapsamaktadr.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hazır giyim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ebru Tekstil, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.